23 Mart 2023

Güvenlik Personel Eğitimi

5188 Sayılı Yasa ve Uygulama yönetmenliğinde şekil ve şartları belirlenmiş olan Özel Güvenlik Temel ve Yenileme Eğitimlerine ihtiyaç duyan; Kamu Kurum ve Kuruluşları ile Özel Sektör Kuruluşlarının ve bireysel olarak bu eğitimi almak isteyen kişilerin eğitim ihtiyacını karşılayabilmek için POLİGON 34 bu standartta hizmet veren eğitim kurumumuz SİLAHLI-SİLAHSIZ VE SİLAH UYGULAMA Eğitimlerine uzman eğiticilerle devam etmektedir.

Yine İnteraktif Poligonumuzda Kolluk kuvvetlerinin kullanmış olduğu eğitici atışlarının sanal ortamda gerçek atış hissi veren lazerli simülasyon eğitimi Türkiye’de ilk defa poligon34 ‘e verilmektedir. Örnek olay ve dost düşman ayrımı yapmak amacıyla personelin dikkat ve özenini artırıcı çeşitli senaryo videoları ile atış eğitimi verilmektedir.

Özel Güvenlik Eğitim Programları uygulanırken; anlatım, gösterip-yaptırma, problem çözme, tartışma, örnek olay incelemesi ile soru-cevap, gösteri, drama ve rol yapma gibi teorik, interaktif açık-kapalı alan uygulamalı öğretim tekniklerinden faydalanılmaktadır.