Hakkımızda

Atış Poligonumuz devletimizin ilgili birimlerince gerekjli inceleme ve araştırmaları tamamlanmış ve projemiz onaylanmıştır.

Poligonumuza geldiğinizde nezih bir ortamda karşılama ve bekleme yerimiz Otopark ve mescidimiz mevcuttur.

25m. Kapalı atış poligonumuz modern teknoloji ile dizayn edilerek her türlü ses ve gürültüye karşı akustik ses emici ve ses tutucu yanmaz kaplama ile kaplanmıştır. 1.sınıf Havalandırma sistemi ile poligon içerisinde biriken barut kokusu ve parçacıklarının doğrudan dışarıya atılması ve içeriye doğrudan doğal havanın verilmesi esasına göre poligon şartnamesi doğrultusunda yapılmıştır.

Atış Poligonumuz Can ve Mal güvenliği açısından Yıldız Teknik Üniversitesi Kimya –İnşaat-Elektrik ve makine Fakülteleri Bilir kişilerince incelenmiş ve ve olumlu rapor alınmıştır. İtfaiye ve Emniyet ,Çed ve Çevre Şehircilik Müdürlüğünce gerekli incelemeler sonucunda onay alınmış açılmasına karar verilmiştir.

Siz değerli Müşterilerimizin gerek kendi ruhsatlı silahı ile gerekse poligonumuzun onlarca çeşitli tabancaları ile mesleğinde uzman deneyimli tecrübeli eğitmenlerimiz eşliğinde ata sporumuz olan okçuluğun yerini almış olan tabanca-tüfek atış becerilerinin geliştirmesi, spor aktivite ve yarışmalara katılması Uluslararası Atış Birliği standartlarında yapılan poligonumuzda atış yapmaktan keyif alacağınızı umut ederiz.

Nasıl Yardımcı Olabiliriz? Lütfen Mesaj Gönderiniz
How can we help you ?
كيف يمكننا المساعدة